Vertes - opinie i referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami i referencjami otrzymanymi od naszych Klientów. Miło nam będzie nawiązać współpracę również z Tobą.

„Pekao Financial Services Sp. z o.o. podjęło współpracę z Agencją Interaktywną Vertes Design w 2013 roku, w związku z potrzebą stworzenia nowej strony internetowej. Zakres współpracy z Agencją obejmował przygotowanie projektu graficznego, jak również wykonanie serwisu od strony technicznej. Założeniem Spółki było stworzenie przyjaznego, nowoczesnego oraz responsywnego serwisu. Zarówno sfera wizualna, jak i techniczna, szczególnie wdrożony system zarządzania treścią, w pełni spełniły oczekiwania Spółki. Współpraca z Agencją przebiegała sprawnie, a jej pracownicy wykazali się dużym zaangażowaniem w realizację projektu, co sprawiło, że Agencja jest godna polecenia.”

PeKaO Financial Services

„Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o. jest bardzo zadowolona z usług firmy Vertes,  z którą współpracuje od 2012 roku. Cenimy współpracę przede wszystkim za profesjonalne i indywidualne podejście oraz bardzo sprawne rozwiązywanie wszelakich problemów.”

Kuba Bielak, Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o.

„Copernicus Capital TFI S.A. z siedzibą w warszawie, przy ul. Grójeckiej 5, potwierdza wykonanie przez agencję interaktywną Vertes Group Sp. z o.o. strony internetowej www.copernicustfi.pl. Indywidualne podejście do oczekiwań oraz kreatywne spojrzenie to najważniejsze cechy współpracy pomiędzy naszymi instytucjami. Vertes Group Sp. z o.o. przygotowała projekt zgodnie z wytycznymi oraz oczekiwaniami Copernicus Capital TFI S.A. Prace nad serwisem również przebiegły sprawnie, a efekt końcowy jest w pełni satysfakcjonujący. Na podstawie tych doświadczeń polecamy firmę Vertes Group jako partnera, będącego w stanie zapewnić obsługę w zakresie przygotowania projektu oraz wdrożenia strony internetowej.”

Copernicus Capital TFI S.A.

„Agencja Vertes Design współpracuje z CLS Sp. z o.o. od 2015 r. Przedmiotem zlecenia było wykonanie nowej strony internetowej. Zadanie zostało wykonane rzetelnie, poprawnie i terminowo. Pracownicy wykazali się pomysłowością oraz zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Współpracę oceniamy jako udaną i z pełną odpowiedzialnością polecamy skorzystanie z ich oferty.”

CLS Sp. z o.o.

„Agencja Vertes zaprojektowała dla HSM Polska stronę internetową, która z założenia miała być stroną produktową, prostą w obsłudze dla użytkownika i przyjazną dla odwiedzających. Zlecone zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, terminowo, z uwzględnieniem wszelkich naszych uwag i co należy podkreślić w korzystnej cenie. Również po uruchomieniu strony zawsze mogliśmy liczyć na doradztwo i pomoc przy aktualizacjach ze strony firmy Vertes. Dlatego też możemy polecić tę agencję jako sprawdzonego partnera.”

HSM Polska Sp. z o.o.

„Jesteśmy zadowoleni i pragniemy polecić kontakty handlowe z Vertes Design innym Klientom oczekującym rzetelnej obsługi. Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac, jak również ich wartości. Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z firmą Vertes Design pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.”

Hranyca

„Firma Vertes wykonała dla nas stronę www.apeironconsulting.pl. Wykazali się pomysłowością i indywidualnym podejściem do Klienta. Stały kontakt znacznie usprawnił współpracę, co pozwoliło na wykonanie projektu w terminie. Wysoka ocena pracy wykonanej przez Agencję Vertes Design, profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować Agencję Vertes Design, jako godnego zaufania partnera, gwarantującego usługi na wysokim poziomie.”

Apeiron Consulting Maćkowiak i Partners Sp.k.

„Firma Vertes wykonała dla nas stronę www.dzialfinansowy.pl. Wykazali się pomysłowością i indywidualnym podejściem do Klienta. Stały kontakt znacznie usprawnił współpracę, co pozwoliło na wykonanie projektu w terminie. Wysoka ocena pracy wykonanej przez Agencję Vertes Design, profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować Agencję Vertes Design, jako godnego zaufania partnera, gwarantującego usługi na wysokim poziomie.”

Apeiron Dział Finansowy Sp. z o.o.

 „Firma Vertes wykonała dla nas stronę www.apeironksiegowosc.pl. Wykazali się pomysłowością i indywidualnym podejściem do Klienta. Stały kontakt znacznie usprawnił współpracę, co pozwoliło na wykonanie projektu w terminie.Wysoka ocena pracy wykonanej przez Agencję Vertes Design, profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować Agencję Vertes Design, jako godnego zaufania partnera, gwarantującego usługi na wysokim poziomie.”

Apeiron Księgowość Sp. z o.o. Sp. k.

„Niniejszym listem pragnę udzielić referencji Agencji Interaktywnej VERTES DESIGN z siedzibą w Warszawie przy ul. Szachowej 1 pok. 853. Mój sklep internetowy został wykonany w sposób profesjonalny i w pełni odpowiadający moim wymaganiom. Rekomenduję Agencję VERTES DESIGN jako solidną i wiarygodną firmę, a szczególne podziękowania składam Pani Annie Pliś.”

CO-MODA

„Rekomenduję firmę Vertes Design z siedzibą w warszawie jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów internetowych. Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla mnie stronę internetową. Na każdym etapie współpracy Vertes Design wykazał się starannością i rzetelnością. Polecam firmę Vertes Design!”

Dyjak Instruments

„Fachowe podejście do wykonywania usług, a także elastyczny sposób współpracy pozwalają nam zarekomendować Vertes Design jako firmę wysoce profesjonalną, odpowiedzialną i godną zaufania. Firma świadczy dla nas usługi w zakresie stron www jak i pozycjonowania. Nasza satysfakcja ze sposobu realizacji powierzonych zadań jest dowodem na fachowość i rzetelność przedsiębiorstwa Vertes Design.”

Ergest Systems

„Potwierdzamy duże doświadczenie pracowników firmy Vertes Design i ich wiedzę na temat wprowadzanych rozwiązań, co gwarantuje profesjonalną obsługę i świadczenie kompleksowych usług w zakresie projektowania, wdrażania i późniejszej opieki nad stroną internetową. Wysoko oceniamy jakość usług oferowanych przez Vertes. Nasza opinia wynika z solidnej współpracy. Zlecone prace przebiegały bardzo szybko i sprawnie. W działaniach Vertes widać było pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z zespołem Vertes pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag zgłaszanych w czasie realizacji projektów, co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. W pełni rekomendujemy firmę Vertes jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera.”

Grand Nova Sp. z o.o.

„Referencja jaką chcemy przedstawić, stanowi dowód udanej współpracy pomiędzy firmą
Vertes Design a ICS Polska. Na każdym etapie prowadzonych działań pracownicy Vertes odznaczali się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Ponadto pracownicy Vertes dali się poznać jako osoby chętnie udzielające fachowej rady. Utwierdza nas to w przekonaniu, że zlecenie powierzyliśmy w odpowiednie i doświadczone ręce. Z przyjemnością polecamy firmę Vertes Design jako godnego zaufania oraz rzetelnego we współpracy Partnera.”

ICS Polska

„Firma Vertes Studio zrobiła nam piękną stronę internetową, w nowoczesnym styliu, a najważniejsze, że wyszło tak jak ja to widzałem. Pomimo tego, że jestem obcokrajowcem i mój polski jest nie bardzo dobry, od razu dosły do rozumienia. Po pierszym spotkaniu od razu zdecydowałem z nimi wspołpracowac. Szczególnie jestem wdzięczny Pani Anna Plis i jej koleżankie Justyna, zrobiły wszystko i nawet więcej co mogły! Jednym słowem – POLECAM!!!”

Green Wood Hostel

„Begin Stal współpracuje z Vertes Design od 2007 r. Stworzyli dla nas stronę internetową, zajmują się jej pozycjonowaniem oraz obsługą i serwisem naszego sprzętu biurowego. Pracownicy wykazują się ogromnym zaangażowaniem w stałą współpracę. Wszystkie zlecenia odbyły się zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami. Rzetelne podejście do powierzanych spraw, a także dobrze układająca się współpraca daje nam podstawy do tego aby polecić usługi świadczone przez Agencję Vertes Design.”

Hurtownia Stali Begin

„Agencja Interaktywna Vertes Design realizowała moją autorską stronę internetową www.ilonaiwanska.pl według dostarczonego projektu. Podczas współpracy pracownicy Agencji (a szczególnie Pani Anna Pliś) wykazali się pełny m zrozumieniem tematu, pomimo iż projekt strony, oraz pomysł nawigacji w niektórych panelach wymykał się możliwościom standardowego opracowania. Firma dokładnie zrealizowała stronę według projektu. Myślę, że jeśli poradzono sobie z tak nietypową i trudną do realizacji stroną, śmiało mogę zarekomendować Agencję Vertes Design jako fachową, rzetelną firmę.”

Ilona Irmina Iwańska

„Rekomendujemy firmę VERTES Group Sp. z o.o. oceniając partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta. Współpraca między naszymi firmami układa się od początku 2012 r. pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERTES Group Sp. z o.o. i polecamy ja jako profesjonalnego partnera w zakresie min. projektowania stron internetowych, projektowania graficznego oraz obsługę IT.”

Manicure Express

„Od kilku lat korzystamy z usług firmy Vertes. Profesjonalnie tworzą nasze strony,
pozycjonują z dobrymi efektami oraz prowadzą interesującą kampanię na Facebooku. Sprawny serwis natychmiast reaguje na wszelkie nasze wezwania, służąc pomocnymi poradami. Szybcy i kompetentni w działaniu skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej firmie. Firma godna polecenia!!!”

PPHU Zakład Ślusarski Laskus

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Vertes. Współpraca z tą firmą okazała się owocna i w pełni satysfakcjonująca. Zlecone prace przebiegały bardzo szybko i sprawnie, w działaniach Vertes widać było pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z zespołem Vertes pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag zgłaszanych w czasie realizacji projektów, co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. Uwzględniając jeszcze indywidualne podejście do Klienta oraz elastyczność i zaangażowanie pracowników stwierdzamy, iż Vertes Design w pełni zasługuje na zaufanie i godne polecenie.”

SNW Sp. z o.o.

„Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Vertes Design. Jest to partner profesjonalny w każdym elemencie działania. Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni z: elastyczności w podejściu do wymagań Klienta, fachowej porady w zakresie wykonywanego projektu, szybkiego terminu realizacji zadań, miłej i rzetelnej obsługi, indywidualnego podejścia do Klienta.
Nasza opinia wynika z solidnej współpracy, terminowości wykonanych przez Vertes prac oraz rzetelnej opieki pousługowej. Z całym przekonaniem polecamy Vertes jako kompetentnego i godnego zaufania Partnera.”

System Servis

„Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę Vertes Design jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie usług tworzenia stron www. Wszystkie prace wykonywane przez Vertes Design cechują się należytą starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Vertes Design i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w biznesie.”

Tetate

Zaufali nam

Gdzie zamówić stronę internetową? Zamów ją u nas!